Contact details

Kurzy anglického jazyka

Termín:

Jazykové kurzy pre deti, mládež a dospelých pokračujú od 18. septembra do 21. decembra 2023.

Ak máte záujem o jazykové kurzy pre firemných klientov, kliknite SEM

Prečo tieto kurzy?

Ovládanie cudzieho jazyka sa stalo jednou zo základných požiadaviek pri uplatnení sa na pracovnom trhu a jeho znalosť vám umožní študovať, cestovať a spoznávať svet 🙂

Čím sú kurzy výnimočné?

Naše kurzy vedú lektorky s dlhoročnými skúsenosťami:

native speakerka Claire Vepy-Page, kurz pre dospelých,

Monika Kováčová, kurz pre dospelých a príprava na prijímacie skúšky na bilingválne gymnázium a

Klaudia Viola, kurzy pre deti a mládež (2. – 9. roč. ZŠ).

Kurzy prebiehajú v príjemných priestoroch Infocentra/ AINovy vo Svätom Jure.

Pre koho je tento kurz určený?

Kurzy sú určené pre širokú verejnosť, dospelých a mládež.

Ponuka kurzov:

Anglický jazyk:

Mládež:

  • 2. roč. ZŠ – Streda od 16:30 do 17:20 hod. (50 min) – 110 EUR

Muzikálová hviezdička- „Mami, tati, viem ti zahrať a povedať 6 príbehov po anglicky, chceš ma počuť?“ Prepožičiavame svoj hlas a emócie magickým postavičkám v šiestich krátkych muzikálových príbehoch v angličtine. Ten istý príbeh si čítame v knižke s obrázkami, pozeráme na videu a počúvame ako pesničky na doma. Oceňuje sa aktívny prístup rodičov v asistencii deťom pri domácom každodennom počúvaní príbehov. Hodiny sú vďaka prepracovanej metodike vedené čisto po anglicky.

  • 3. – 4. roč. ZŠ – Pondelok od 14:30 do 15:45 hod. (75 min) – 140 EUR

Muzikálová hviezda – „Mami, tati, viem hovoriť 30 minút po anglicky a viem ti prečítať túto knižku, chceš ma počuť?“ Nové príbehy, nové výzvy. Pokračujeme so známymi hrdinami našich príbehov, dávame im svoj hlas, emócie, príbehom vdychujeme dušu. Každý jeden príbeh deťom sprostredkujeme aj formou čítania knižky s obrázkami, pozeráme ho ako video príbeh a počúvame ako pesničku na doma.  Súčasťou lekcií je aj prepracovaný systém na učenie sa čítania formou fonetického čítania – Jolly Phonics.  Deti si výrazne zlepšia sebavedomie pri čítaní a písaní aj neznámych slov a textov.  Zistia, že aj anglické písanie a čítanie má napriek počiatočnej zložitosti svoje základné pravidlá. Oceňuje sa aktívny prístup rodičov v asistencii deťom pri domácom každodennom počúvaní príbehov. Hodiny sú vďaka prepracovanej metodike vedené čisto po anglicky.

  • 5. – 6. roč. ZŠ – Streda od 15:00 do 16:15 hod. (75 min) – 140 EUR

Seriálový maniak začiatočník. Náš rodný jazyk sa učíme cez zážitky a príbehy. Deťom, ktoré vnímajú učenie sa jazyka len ako bifľovanie sa slovíčok a robenie cvičení, sprostredkúvame zábavnejšie učenie sa angličtiny – spoločným pozeraním seriálu. Na tomto kurze využívame príbeh skupiny kamarátov, ktorí sa podujmú rozlúštiť školskú záhadu. Páčia sa nám svižné a vtipné dialógy so slovnou zásobou primeranou tejto vekovej kategórii a hrdinovia, s ktorými sa deti vedia stotožniť. Pár minútová časť príbehu pozretá na hodine nám dáva dostatok materiálu na obohatenie slovnej zásoby a jej aktívne využitie pri nasledujúcich konverzačných cvičeniach na lekcii. Deti dostávajú audio materiál a sadu slovnej zásoby z každej lekcie na domáce použitie. Časová dotácia lekcie poskytuje dostatok priestoru aj na dovysvetľovanie a precvičovanie školskej gramatiky, hlavne prácu s časmi a otázkami.

  • 7. roč. ZŠ – Pondelok od 16:00 do 17:15 hod. (75 min) – 140 EUR

Filmový mazák. Náš rodný jazyk sa učíme cez zážitky a príbehy naše, ako aj sprostredkované. Kurz „Filmový mazák“ nadväzuje na kurz „Seriálový začiatočník“, aj keď pozeranie filmov je o niečo náročnejšie, než pozeranie seriálu. Aj tu sme stavili na svižné a vtipné dialógy so slovnou zásobou primeranou tejto vekovej kategórii a hrdinov, s ktorými sa deti vedia stotožniť. Pár minútová časť príbehu pozretá na hodine nám dáva dostatok materiálu na obohatenie slovnej zásoby a jej aktívne využitie pri nasledujúcich konverzačných cvičeniach na lekcii. Deti dostávajú audio materiál a sadu slovnej zásoby z každej lekcie na domáce použitie. Časová dotácia lekcie poskytuje dostatok priestoru aj na dovysvetľovanie a precvičovanie školskej gramatiky, hlavne prácu s časmi a otázkami.

  • 8. -9. roč. ZŠ – Utorok od 16:00 do 17:15 hod. (75 min) – 140 EUR

HOVORÍM a PREZENTUJEM = „Mami, tati, chceš počuť niečo zaujímavé po anglicky?“ Všeobecná konverzácia a pozeranie seriálov a filmov angličtine je pre nás viac-menej bežné.  Ideme o level vyššie- zvládnuť prezentáciu v angličtine a následnú konverzáciu na danú tému.

NOVINKA:

Príprava na prijímacie skúšky na bilingválne gymnázium

1. časť od 8. októbra do 19. decembra 2023.

  • Štvrtok od 16:30 do 17:30 hod. (60 min) – 99 EUR

Dospelí:

  • Conversation for Advanced – Utorok od 17:30 do 19:00 hod. – 180 EUR
  • English for Travelling – Streda od 17:30 do 19:00 hod. – 180 EUR
  • Ladies Conversation Club – Štvrtok od 17:30 do 19:00 hod. – 180 EUR

Seniori:      

  • Od 9. októbra do 14. decembra 2023 – Utorok a štvrtok od 9:00 do 10:30 hod. (2 x 90 min) – 160 EUR

Poplatok:

Cena kurzu je uvedená priamo pri jednotlivých kurzoch – viď vyššie v Ponuke kurzov.

Prihláška:

Prihlasovací formulár nájdete TU.

Informačný leták na stiahnutie:

Jazykove-kurzy-pre-mladez-a-dospelych_FINAL_sept-2023.pdf

V prípade záujmu vyplňte kontaktný formulár:

V prípade záujmu vyplňte kontaktný formulár:Vaša správa je už na ceste. Ďakujeme za Váš záujem, v najbližšej možnej dobe sa Vám ozveme.