Contact details

Kurzy anglického a španielského jazyka pre deti a mládež

Termín:

Jazykové kurzy pokračujú od 8. januára do 21. júna 2024.

NOVINKA NA LETO: Prázdninový ranný klub španielčiny

Ponuka kurzov:

Mládež:

  • Prázdninový ranný klub španielčiny pre deti od 9 – 12 rokov

Deti strávia doobedie spoznávaním nového jazyka pomocou hier a piesní.  Budú mať šancu si vytvoriť vlastné maracas, ochutnať tortilla a guacamole. Základná slovná zásoba: farby, čísla, jedlo, zvieratá. Na konci týždňa sa budú deti vedieť predstaviť v španielčine.

Termín: 5. – 9. augusta 2024, od 8,30 – 12,30 hod.

Cena: 75 €, v cene je zahrnutá desiata a pitný režim.

Malá skupina detí: max. 12

Lektorka: Jana Gaburová

Prihlášku na ranný klub nájdete TU

  • 2. roč. ZŠ, Muzikálová hviezdička

„Mami, tati, viem ti zahrať a povedať 6 príbehov po anglicky, chceš ma počuť?“ Prepožičiavame svoj hlas a emócie magickým postavičkám v šiestich krátkych muzikálových príbehoch v angličtine. Ten istý príbeh si čítame v knižke s obrázkami, pozeráme na videu a počúvame ako pesničky na doma. Oceňuje sa aktívny prístup rodičov v asistencii deťom pri domácom každodennom počúvaní príbehov. Hodiny sú vďaka prepracovanej metodike vedené čisto po anglicky.

Streda od 16:30 do 17:20 hod. (50 min) – 180 EUR

Lektorka: Klaudia Viola

  • 3. – 4. roč. ZŠ, Muzikálová hviezda

„Mami, tati, viem hovoriť 30 minút po anglicky a viem ti prečítať túto knižku, chceš ma počuť?“ Nové príbehy, nové výzvy. Pokračujeme so známymi hrdinami našich príbehov, dávame im svoj hlas, emócie, príbehom vdychujeme dušu. Každý jeden príbeh deťom sprostredkujeme aj formou čítania knižky s obrázkami, pozeráme ho ako video príbeh a počúvame ako pesničku na doma.  Súčasťou lekcií je aj prepracovaný systém na učenie sa čítania formou fonetického čítania – Jolly Phonics.  Deti si výrazne zlepšia sebavedomie pri čítaní a písaní aj neznámych slov a textov.  Zistia, že aj anglické písanie a čítanie má napriek počiatočnej zložitosti svoje základné pravidlá. Oceňuje sa aktívny prístup rodičov v asistencii deťom pri domácom každodennom počúvaní príbehov. Hodiny sú vďaka prepracovanej metodike vedené čisto po anglicky.

Pondelok od 14:30 do 15:45 hod. (75 min) – 220 EUR

Lektorka: Klaudia Viola

  • 8. -9. roč. ZŠ, HOVORÍM a PREZENTUJEM

„Mami, tati, chceš počuť niečo zaujímavé po anglicky?“ Všeobecná konverzácia a pozeranie seriálov a filmov angličtine je pre nás viac-menej bežné.  Ideme o level vyššie- zvládnuť prezentáciu v angličtine a následnú konverzáciu na danú tému.

Utorok od 15:50 do 17:15 hod. (75 min) – 220 EUR

Lektorka: Klaudia Viola

  • Príprava na prijímacie skúšky na bilingválne gymnázium

Kurz je vhodný pre žiakov, ktorí chcú úspešne zvládnuť prijímačky z angličtiny.  Zameriame sa na precvičovanie čítania a počúvania s porozumením, na rozširovanie slovnej zásoby ako aj na zlepšenie komunikačných schopností. Opakujeme a upevňujeme kompletnú gramatiku podľa osnov ZŠ.  Riešime a vysvetľujeme testy z rôznych typov gymnázií. Hodiny prebiehajú v priateľskej a motivujúcej atmosfére. 

2. časť od 8. januára do 26. apríla 2024. Štvrtok od 16:30 do 17:30 hod. (60 min) – 135 EUR

Lektorka: Monika Kováčová

Poplatok:

Cena kurzu je uvedená priamo pri jednotlivých kurzoch – viď vyššie v Ponuke kurzov.

Prihláška:

Prosíme o vyplnenie prihlášky TU, pre viac informácií kontaktujte Moniku Kováčovú na monika.kovacova@ainova.sk.

V prípade záujmu vyplňte kontaktný formulár:

V prípade záujmu vyplňte kontaktný formulár:Vaša správa je už na ceste. Ďakujeme za Váš záujem, v najbližšej možnej dobe sa Vám ozveme.