Contact details

Learning Design – workshop

Pozývame vás na vzdelávací seminár: Learning Design pre navrhovanie a tvorbu vzdelávacích programov najmä pre dospelých. Obraciame sa na aktívnych vzdelávateľov ale aj tých, ktorí majú záujem v blízkej budúcnosti prispieť k rozvoju a budovaniu kultúry celoživotného vzdelávania v jeho najrôznejších formách a podobách v našom regióne.

Seminár má dve časti:

  1. Co-creation Workshop – uskutočnil sa v dňoch 12. a 13. septembra 2022 v priestoroch AINovy vo Sv. Jure. Cieľom bolo zadefinovať základné parametre vzdelávacích programov. 
  2. Learning Experience Design Workshop – uskutoční sa 7.-11. novembra 2022, online, v angličtine a slovenčine/češtine. Bude to štrukturovaná intenzívna tvorba vzdelávacích programov na témy občianska participácia, projektové myslenie, mediálna gramotnosť, „zelené“ kompetencie (udržateľnosť, adaptácia na klimatickú zmenu). Rámcový program (9.00 – 15.00 hod): úvodná prezentácia do témy dňa (9.00 – 10.00 hod), práca v skupinách 1, spoločné stretnutie, práca v skupinách 2, spoločné ukončenie. Program

Interaktívne workshopy vedie skúsený learning designer Braňo Frk zo spoločnosti Õppus.

Prosíme záujemcov, aby sa zaregistrovali čo najskôr

Workshop sa realizuje v rámci projektu Projekt LearningFwd 21.

V prípade otázok nás prosím neváhajte kedykoľvek kontaktovať. 

Marta Jendeková & Barbara Kollárová, es@ainova.sk

Learning_Design_Popis.pdf
Learning_Design_Seminar_Program.pdf
Learning-FWD21-online-workshop-v3.pdf

V prípade záujmu vyplňte kontaktný formulár:

V prípade záujmu vyplňte kontaktný formulár:Vaša správa je už na ceste. Ďakujeme za Váš záujem, v najbližšej možnej dobe sa Vám ozveme.